Бізнес на кониках та зайчиках

      Багато жінок, які проживають у сільській місцевості бідкаються на життя: то грошей не вистачає, то роботи.

 Але ж завжди можна розпочати власну справу, було б бажання.  Навіщо довго думати над бізнес – ідеями, якщо можна займатися улюбленою справою та заробляти на цьому?

  В останні роки вироби із сиру набувають  популярності серед відвідувачів  гуцульського краю. У зв'язку  з цим ліпка із сиру стає справою прибутковою.

    Майстрині, які  ліплять із сиру чудернацькі вироби,  не мають відбою від гостей.  Останні можуть замовити собі на згадку сувенір або  ж  відразу придбати   готові скульптурки. Також карпатські майстрині  пропонують гостям  стати учасником  магічного дійства: подивитися на весь процес перетворення сиру  в  казкові  фігурки  та   спробувати власноручно виготовити виріб.

Сир, на перший погляд, непридатний матеріал для формотворення, проте народ знайшов нові  способи його  обробки,  що робить  сир більш пластичним, ніж глина чи віск.     

“Баранчики, калачі, фірмаки  можуть стояти дуже довго і 20 років, потім можна їх ужити,  треба лише кинути у гаряче масло, то сир розпуститься і стає  добрий до їди. “  – стверджує відомий дослідник і етнограф XIX ст. Володимир Шухевич.

Кожний виріб виліплений із натхненням та  бездоганністю виконання. Майстрині  заспокоюють себе усвідомленням того, що їхні  вироби принесуть у чийсь дім радість і затишок, а особливо   дітям, як іграшки.  Гості  і самі  мають змогу стати свідком таємничого дійства, що сягає корінням у давні віки.

  • Click to enlarge image konyky-03.jpg
  • Click to enlarge image konyky-04.jpg
  • Click to enlarge image konyky-05.jpg
  • Click to enlarge image konyky-06.jpg
  • Click to enlarge image konyky-08.jpg
  •  
View the embedded image gallery online at:
http://www.zhinka-online.com.ua/#sigProGalleria6a6ffb7cae
  

Детальніше...

Шпаги та рапіра – зброя українок

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях наразі найсильніша в світі – українки здобули золото  на чемпіонаті світу 2013 року в Будапешті.

Найбільше особистих перемог серед спортсменок збірної  в індивідуальних змаганнях має  Ольга Харлан, яка вже  третій рік поспіль стала чемпіонкою Європи з фехтування.

    Українки знову блискуче проявили себе у спорті, який ще 100 років тому вважався суто чоловічим.

Адже особисті змагання серед жінок  з  фехтування   перший раз  були проведені у  1924р. на Олімпійських іграх в Парижі, а  жіночі командні змагання - на Олімпіаді в Римі у 1960 р.

В 1956 р. в Лондоні жіноча команда СРСР вперше стала чемпіоном світу з фехтування.  Али лише  у 1996 році в Атланті  жінки вперше в історії Олімпіад схрестили шпаги в особистих і командних змаганнях, раніше вони  змагалися тільки  на рапірах.

Фото з вирішального та напруженого поєдинку між українкою Ольгою Харлан та росіянкою Катериною Дяченко. Церемонія нагородження чемпіонок  світу  з фехтування на шаблях в Будапешті: 

Детальніше...

Відпочинок на морі - панацея від негативу

   Наше життя  -  це стреси, тривожність, психічне напруження, які  відбирають у нас  здоров’я.  Людина не може жити в стані постійної напруги  -   без відпочинку вона приречена на хвороби. Тому отримувати релакс та позитивні емоції  життєво необхідно.

     Допомогти зняти стрес та набратися сили найкраще допомагає природа. Адже ми настільки відірвані від неї  у своїх залізобетонних «клітках», що  й іноді не встигаємо помітити зміну сезонів.

Що там говорити про літо, яке минає  неймовірно швидко.  І не в кожного знаходиться час для відпочинку. Але лікарі не радять влітку працювати без відпустки – це загрожує  емоційним та фізичним виснаженням.

   Як би там не було, маєте пам’ятати, що відповідно до Основного Закону України, зокрема  Ст. 45 Конституції України «кожен, хто працює, має право на відпочинок.»  

  Тому сміливо  пакуйте валізи і відправляйтесь на море. Чому саме на море? Тому що вода та повітря – дві стихії,  необхідні  для життя, в  них   містяться неоціненні   можливості  позитивного впливу  на наше здоров’я.

Тому що море має здатність забирати з нас весь негатив та стреси, які накопичилися за рік. Велика вода ніби витягує з нас  всі патогенні думки  та насичує наш організм новими силами.

А ще  на морі нам подобається ніжитися під сонячним промінням, купатися в блакитній воді та ласувати морськими  делікатесами. Однак  це далеко не головні причини, чому нас тягне, мов магнітом, на море. 

Детальніше...

Новини руйнують наше життя

     Найбільший ефект  впливу телебачення та  комп’ютерних  технології  у світі – це майже цілковите „отупіння” значної частини населення  світу, особливо дітей”.  (Дж. Вейценбаум)

    Ні для кого не секрет, що 90% новин, які ми  щоденно переглядаємо,  формуються за ознаками шести «С» та одного – «Г». Йдеться про Скандали, Сенсації, Страх, Секс, Смерть, Сміх та Гроші.

       Особливу увагу редактори ЗМІ приділяють Страху та Смерті, бо людина завжди буде звертати увагу на події, які становлять загрозу для  її  життя.

Існують навіть цілі передачі та інтернет – видання, які фіксують людську увагу виключно на дорожньо – транспортних чи кримінальних  подіях.

 Як впливає перегляд таких новин на життя людини?  Які наслідки часто переслідують читачів та слухачів, які поглинають таку інформацію?

Детальніше...

Більше статей...

  • Ти можеш все сама
  • Полин лікує, захищає та нагадує рідний дім
  • Коли дитина готова до школи?
  • Вікторина про Україну: легенди і міфи

Жінка онлайн


Як народжуються домашні насильники та жертви

 Ні один маленький хлопчик не народжується хуліганом. У жодного хлопчика не має вродженої потреби ображати інших, так само як дівчатка не народжуються жертвами та з відсутністю самоповаги. Це лише означає, що діти отримують уроки насилля та вчаться бути жертвами в реальному житті. І цьому  дітей вчимо...  ми самі! 

далі...

Поговоримо по жіночому


Чому ми не любимо свекруху?

Свекруха та невістка – це  традиційна неприязнь двох жінок. В українській народній творчості зафіксовано безліч прикладів компліментів на адресу кожної: «невістка - чужа кістка», а «у лихої свекрухи і ззаду очі є»!

далі... 

 Жінка відпочиває


Жіноча поезія - мелодія тендітної  душі

Збірка поезії Галини Гордасевич «Сонце, вітер і жінка» про звичайне буденне жіноче життя, де слово «побут» ненависне кожній... Але це збірка і про кохання, і спогади, і  мрії – без яких життя було б позбавленим сенсу.

далі...

Краса та здоров'я


Слухайте своє серце

 Поки ми молоді, не особливо думаємо про хвороби та пенсійний вік, в якому дошкуляють  серцеві недуги. Лікарі кажуть, що ми зовсім не вміємо слухати та шкодувати своє серце. Як наслідок, Україна посідає перше місце у Європі за кількістю серцево-судинних захворювань і  смертей від цих хвороб.

далі...